Blog
Home Blog Rekrutacja na rok szkolny 2021/22

zbliża się marzec i wkrótce rozpoczynamy rekrutację w Smoczej Dolinie na kolejny rok szkolny  2021/22. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, rozmowy i śledzenia aktualności z życia Smoczej Doliny na FB. Nasz profil pozwoli się Państwu przekonać o charakterze naszej oferty i o tym, jak pracujemy, by dzieci czuły się u nas zawsze bardzo dobrze.

W naborze na rok szkolny 2021/22 dysponujemy wolnymi miejscami dla dzieci od 2.5 do 6 lat. Niepubliczne Przedszkole Smocza Dolina dzięki temu, że jest placówką z oddziałami integracyjnymi jest przedszkolem wyjątkowym i jak napisała mama jednego z naszych przedszkolaków stanowi “spełnienie marzeń każdej mamy”. 

Co czyni to miejsce wyjątkowym?

Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną nastawioną na sukces dziecka i jego rozwój. Dzieci w naszym przedszkolu są pod opieką specjalistów: logopedy, psychologa, fizjoterapeutów, tyflopedagoga i terapeuty SI. Prowadzimy również odbywające się dwa razy w tygodniu zajęcia z języka angielskiego. 

Oferujemy doskonałe warunki lokalowe: własny, duży i zielony ogród do zabaw, komfort pobytu w nielicznej grupie (kilkanaście dzieci). Dzięki ogrodowi “Smocza Dolina” oferuje dzieciom wyjątkowe miejsce do zabawy i spędzania czasu na wolnym powietrzu. O każdej porze roku ogród jest piękny.

Gwarantujemy wysoki poziom i różnorodność proponowanych zajęć oraz nowatorskie metody pracy z dzieckiem. Obok tego mamy szeroką ofertę zajęć dodatkowych: dogoterapię, zajęcia teatralne, warsztaty ceramiczne, plastyczne, warsztaty z sadzenie roślin, ziół. Zapewniamy bezpieczeństwo, poczucie akceptacji oraz ciepłą, rodzinną atmosferę i smaczne, urozmaicone posiłki.

Formalności związane z zapisaniem dziecka do naszego przedszkola ograniczamy do niezbędnych formalności. Chętnie porozmawiamy i spotkamy się, by porozmawiać o Państwa oczekiwaniach i potrzebach rozwoju dziecka,. ale od strony formalnej wszystko, co jest potrzebne to karta przyjęcia dziecka podpisana przez jednego z rodziców. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

KARTA ZAPISU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA

Skip to content