Blog
Home Blog Rekrutacja wciąż trwa. Całoroczna rekrutacja.

Nadal trwa jeszcze rekrutacja do Przedszkola Smocza Dolina w roku szkolnym 2021/22. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, bezpośredniej rozmowy (numery telefonów w zakładce Kontakt) i śledzenia aktualności z życia Smoczej Doliny na FB.

Nasz profil pozwoli się Państwu zapoznać z charakterem i zakresem zajęć prowadzonych w Smoczej Dolinie i o tym jak pracujemy, by dzieci czuły się u nas zawsze bardzo dobrze.

W naborze na rok szkolny 2021/22 dysponujemy wolnymi miejscami dla dzieci od 2.5 do 6 lat. Niepubliczne Przedszkole Smocza Dolina dzięki temu, iż jest placówką z oddziałami integracyjnymi jest przedszkolem wyjątkowym i jak napisała mama jednego z naszych przedszkolaków stanowi “spełnienie marzeń każdej mamy”. Wierzymy, że pogląd ten podzielicie Państwo.

Obok tego przypominamy, że przedszkole w okresie wakacyjnym pracuje w godzinach od 7.30 do 15.30. Zapraszamy do kontaktu mailowego (przedszkole@smoczadolina.edu.pl) i telefonicznego

Co czyni Smoczą Dolinę miejscem wyjątkowym?

Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną nastawioną na sukces dziecka i jego rozwój. Dzieci w naszym przedszkolu są pod opieką specjalistów: logopedy, psychologa, fizjoterapeutów, tyflopedagoga i terapeuty SI. Prowadzimy również odbywające się dwa razy w tygodniu zajęcia z języka angielskiego. 

Oferujemy doskonałe warunki lokalowe: własny, duży i zielony ogród do zabaw, komfort pobytu w nielicznej grupie (kilkanaścioro dzieci).

Powoli grupy się zapełniają, ale znajdzie się jeszcze kilka miejsc dla chętnych. Wystarczy napisać, zadzwonić, sprawdzić osobiście (po uprzednim umówieniu się). Zapraszamy. Wciąż przybywa zajęć dodatkowych!

Dzięki ogrodowi „Smocza Dolina” oferuje dzieciom wyjątkowe miejsce do zabawy i spędzania czasu na wolnym powietrzu. O każdej porze roku ogród jest piękny.

Gwarantujemy wysoki poziom i różnorodność proponowanych zajęć oraz nowatorskie metody pracy z dzieckiem.

Obok programu przewidzianego w podstawie programowej proponujemy szeroką ofertę zajęć dodatkowych: dogoterapię, zajęcia teatralne, warsztaty ceramiczne, plastyczne, warsztaty z sadzenie roślin, ziół. Zapewniamy bezpieczeństwo, poczucie akceptacji oraz ciepłą, rodzinną atmosferę i smaczne, urozmaicone posiłki.

Formalności związane z zapisaniem dziecka do naszego przedszkola ograniczamy do niezbędnych formalności. Wszystko, co jest potrzebne na początek, to karta zapisu podpisana przez jednego z rodziców. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

KARTA ZAPISU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA

Skip to content