Blog
Home Blog Rekrutacja na rok szkolny 2021/22 wciąż trwa! Całoroczna rekrutacja. Turnusy wakacyjne

Wciąż trwa rekrutacja w Smoczej Dolinie na rok szkolny  2021/22. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, rozmowy i śledzenia aktualności z życia Smoczej Doliny na FB. Nasz profil pozwoli się Państwu przekonać o charakterze zajęć prowadzonych w Smoczej Dolinie i o tym, jak pracujemy, by dzieci czuły się u nas zawsze bardzo dobrze.

W naborze na rok szkolny 2021/22 dysponujemy wolnymi miejscami dla dzieci od 2.5 do 6 lat. Niepubliczne Przedszkole Smocza Dolina dzięki temu, że jest placówką z oddziałami integracyjnymi jest przedszkolem wyjątkowym i jak napisała mama jednego z naszych przedszkolaków stanowi “spełnienie marzeń każdej mamy”. 

Obok tego przypominamy, że oferujemy turnusy wakacyjne. Obejmują one miesiące lipiec i sierpień (z wyłączeniem przerwy remontowej od 28.07 do 6.08). Przedszkole w tym czasie pracuje w godzinach od 7.30 do 15.30. Zapraszamy do kontaktu mailowego (przedszkole@smoczadolina.edu.pl) i telefonicznego

Co czyni Smoczą Dolinę miejscem wyjątkowym?

Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną nastawioną na sukces dziecka i jego rozwój. Dzieci w naszym przedszkolu są pod opieką specjalistów: logopedy, psychologa, fizjoterapeutów, tyflopedagoga i terapeuty SI. Prowadzimy również odbywające się dwa razy w tygodniu zajęcia z języka angielskiego. 

Oferujemy doskonałe warunki lokalowe: własny, duży i zielony ogród do zabaw, komfort pobytu w nielicznej grupie (kilkanaście dzieci).

Powoli grupy się zapełniają, ale znajdzie się jeszcze kilka miejsc dla chętnych. Wystarczy napisać, zadzwonić, sprawdzić osobiście (po uprzednim umówieniu się). Zapraszamy. Wciąż przybywa zajęć dodatkowych!

Dzięki ogrodowi “Smocza Dolina” oferuje dzieciom wyjątkowe miejsce do zabawy i spędzania czasu na wolnym powietrzu. O każdej porze roku ogród jest piękny.

Gwarantujemy wysoki poziom i różnorodność proponowanych zajęć oraz nowatorskie metody pracy z dzieckiem. Obok tego mamy szeroką ofertę zajęć dodatkowych: dogoterapię, zajęcia teatralne, warsztaty ceramiczne, plastyczne, warsztaty z sadzenie roślin, ziół. Zapewniamy bezpieczeństwo, poczucie akceptacji oraz ciepłą, rodzinną atmosferę i smaczne, urozmaicone posiłki.

Formalności związane z zapisaniem dziecka do naszego przedszkola ograniczamy do niezbędnych formalności. Chętnie porozmawiamy i spotkamy się, by porozmawiać o Państwa oczekiwaniach i potrzebach rozwoju dziecka,. ale od strony formalnej wszystko, co jest potrzebne to karta przyjęcia dziecka podpisana przez jednego z rodziców. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

KARTA ZAPISU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA

Skip to content