Rekrutacja

Smocza Dolina

WOLNE MIEJSCA 

Niepubliczne Przedszkole ,,Smocza Dolina” w Krakowie  z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Fiszera 32 posiada wolne miejsca dla dzieci w grupie wiekowej od 2 ,5 roku do 6 lat.

Kontakt pod nr. tel.  503198729  

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021!!!

Szanowni Rodzice,

zapraszamy serdecznie do odwiedzenia  Niepublicznego Przedszkola ,,Smocza Dolina” z oddziałami integracyjnymi w Krakowie przy ul. Fiszera 32. Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami dla dzieci od 2.5 do 6 lat. Oferujemy doskonałe warunki lokalowe, własny ogród do zabaw, komfort pobytu w grupie (kilkanaście dzieci).Wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną nastawioną na sukces dziecka i jego rozwój. Gwarantujemy: wysoki poziom i różnorodność proponowanych zajęć oraz nowatorskie metody pracy z dzieckiem. Zapewniamy bezpieczeństwo, poczucie akceptacji oraz ciepłą, rodzinną atmosferę i smaczne, urozmaicone posiłki.

Rodzice, aby Wasze pociechy stały się pełnoprawnymi „smoczątkami” w Dolinie, niezbędna jest karta przyjęcia dziecka podpisana przez jedno z Was. A ponieważ nie biurokracja jest najważniejsza, ale dobro maluchów, proponujemy wcześniejszą adaptację, aby poczuły się w „Smoczej Dolinie” jak w domu. W tym procesie nieodzowne okażą się przedszkolne ciocie (wychowawczynie) o wielkich sercach.

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym przedszkolu.
(kliknij w zdjęcie powyżej)

Print Friendly, PDF & Email