Nasze przedszkole

Smocza Dolina

Bo u nas dowiecie się, że smok jest zwierzęciem udomowionym i przedszkolnym – prawdziwy słodziak z niego.

Drodzy rodzice dumni z pociech, miłośników smoczych historii!

Dlaczego spośród tylu przedszkoli rozsianych po całym Krakowie Wasza uwaga i wzrok , powinny się skupić ma „Smoczej Dolinie” prywatnej placówce o charakterze integracyjnym przy ul. Fiszera? Bo już niedługo dzięki Wam i Waszym dzieciakom stanie się ona na pewno miejscem magicznym. To będzie prawdziwy „drugi dom” położony w cichej okolicy wśród jednorodzinnej zabudowy.  Usytuowany na pograniczu Krowodrzy i Bronowic, z tajemniczym ogrodem, kryjącym w sobie baśniową rzeczywistość, na co dzień niedoświadczaną przez małych mieszkańców wielkiego miasta.

To pomysłowo zaadaptowany i bezpieczny budynek, w którym Wasze smoczątka będą mogły rozwijać swoje różnorakie talenty w przestronnych, jasnych, kolorowych salach dedykowanym różnym zainteresowaniom. Każda sala przyciąga wzrok inną barwą i patronuje jej inny smok – zamiast wychodzących już z mody Muz.

Wiemy też że smocze latorośle lubią dobrze i zdrowo zjeść (wszak w zdrowym ciele i duch zdrowy).  Zapewniamy, że dzięki naszemu cateringowi, każdy brzuszek będzie pełny i zadowolony.

O bezpieczeństwo i atrakcje szczęśliwych maluchów zadba wykwalifikowana kadra.

To pasjonaci i pozytywnie zakręceni ludzie z mądrością fachowców ale z sercem i duszą dziecka. Chcemy, aby każdy mały smoczek, adept przedszkolnej przygody był radosny i uśmiechnięty od ucha do ucha. Stąd nasze credo – indywidualizować podejście i pracę z każdym dzieckiem. Wszak każde jest unikatowe, jedyne w swoim rodzaju, niezwykłe!

Na to właśnie jako ekipa „Smoczej Doliny” stawiamy. Oto nasz cel – przywrócić dzieciństwu cały utracony blask i piękno.

Rodzice, w Waszych rękach leży przedszkolne szczęście Zuzi, Julki, Bartka i Kubusia.

Miłośnicy smoczków smoczydeł, jaszczurkowatych a nawet krokodylowatych (niech żyje tolerancja!) przybywajcie! „Zasmoczmy” Smoczą Dolinę. Niech dzięki nam wszystkim, może po raz pierwszy, piękna baśń i rzeczywistość w jednym staną domu.

Nie zwlekajcie – „Smocza Dolina” już otworzyła swoje podwoje!

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym przedszkolu.
(kliknij w zdjęcie powyżej)

Print Friendly, PDF & Email